2

chętnych

Pełny etat Lider Magazynu

at AG TEST HR w Wrocław

Advisory Group TEST Human Resources jest agencją doradztwa personalnego, która od 1991 roku wspiera swoich Klientów we wdrażaniu polityki personalnej. Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Magazynu

Nr ref.: 775/LM
E-mail: wroclaw@testhr.pl
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe * minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu przynajmniej 10 osobowym zespołem, w międzynarodowej firmie produkcyjnej * umiejętność obsługi pakietu MS Office * znajomość procesów i procedur logistycznych oraz magazynowych * umiejętność pracy w zespole * wytrwałość w dążeniu do celu i skuteczność w znajdowaniu rozwiązań problemów * znajomość języka angielskiego * prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Obowiązki: zarządzanie podległymi pracownikami poprzez ich właściwe motywowanie, ocenę, rozliczanie bieżących zadań, utrzymywanie dyscypliny oraz organizowanie pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy oraz sprawne i efektywne funkcjonowanie Działu * nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników obowiązujących procedur, instrukcji, przepisów i regulaminów * planowanie i ciągły rozwój procesów w ramach obrotu materiałowego: przyjęcie towaru, magazynowanie, zasilanie linii produkcyjnej w materiał we właściwej ilości i określonym czasie w celu zapewnienia ciągłości produkcji * przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesów magazynowych * wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing

Oferujemy: pracę w nowoczesnej firmie * możliwość rozwoju * stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres wroclaw@testhr.pl wraz z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Najnowsze ogłoszenia o pracę w dziale: AG TEST HR
Pełny etat Java Programmer od AG TEST HR w Cały Dolny Śląsk 24.10.2011
Pełny etat Senior Java Software Developer od AG TEST HR w Cały Dolny Śląsk 24.10.2011
Pełny etat Java Developer od AG TEST HR w Cały Dolny Śląsk 24.10.2011
Pełny etat French IT Helpdesk Junior od AG Test Hr w Wrocław 18.07.2011

Poleć znajomemu
Opublikowano: 28.10.2011
Odwiedzin: 2099