chętnych

Pełny etat Przedstawiciel handlowy

at Nowalu w Wrocław

Firma NOWALU działa w branży oprogramowania dla firm. Sprzedajemy i wdrażamy systemy informatyczne znanych polskich producentów. Z związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zadania na stanowisku:
1. Aktywne poszukiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi;
2. Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy przez telefon;
3. Wizyty u potencjalnych Klientów;
4. Aktywne pozyskiwanie kontaktów na targach branżowych;
5. Prezentacja oferty firmy;
6. Tworzenie kampanii marketingowych.

Wymagania:
1. Doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów;
2. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, miła aparycja, komunikatywność;
3. Podstawowa wiedza z zagadnień informatycznych;
4. Sprawna obsługa komputera;
5. Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu księgowości i zagadnień kadrowo-płacowych.

Oferujemy:
1. pensję stałą + prowizję – umowa zlecenie;
2. niezbędne narzędzia (samochód, tel. komputer);
3. możliwości rozwoju w branży informatycznej;
4. możliwość wpływu na kierunki rozwoju firmy.

Oferty wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem proszę przesyłać do dnia 15.02.2010 na adres praca@nowalu.pl

Poleć znajomemu
Opublikowano: 03.02.2011
Odwiedzin: 2011